• https://www.facebook.com/kamyonetciler.net
    
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret64022
HİZMET YERLERİMİZ

ATAŞEHİR NAKLİYAT

ATAŞEHİR NAKLİYAT,İstanbul geneli kamyonet nakliyat (nakliye) hizmetlerimiz vardır. Parça eşya taşıma, özel eşya taşıma, paketleme, şehir içi ve şehirler arası nakliyat (nakliye) hizmetlerim ile siz müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Kamyonet nakliyat ailesi olarak işlerimizde bügüne kadar üstün başarı sağlayarak sizlerin memnuniyeti doğrultusunda işlerimizin devamlılığını artırmaktayız. Şehir içi kamyonet nakliye araçlarımız ile parça eşyalarınız, çeyiz eşyalarınız, koltuk,dolap gibi birçok taşıma işlemini ambalajlı, marangozlu hizmet sunar.

0553 487 44 45

0552 215 20 66

ATAŞEHİR NAKLİYE, Şehirler arası kamyonet hizmetlerimiz vardır size özel kamyonetlerimiz ile istanbul içi veya ankara dışı şehirler arası nakliye hizmeti eşyalarınıza kesinlikle hiçbir zarar gelmeden ambalajlı bir şekilde nakliye si yapılmaktadır. Şehirler arası kamyonet nakliyat, hizmetimiz sırasında eşyalarınıza sigorta yapılmaktadır ve fatura kesilmektedir. Kamyonet nakliye işinizi daima kolaylaştırmaktadır malum ankara trafiği her yıl dahada artmatadır küçük kamyonetlerimiz ile işleriniz oldukça saatinden dahada erken bitmektedir. İki yaka arası kamyonet nakliyat hizmetimiz köprü yasağı olmadığı için sizlerin istediği saatlerde anadoludan avrupaya veya avrupadan anadolu yakasına kolay bir hizmet vermektedir.ak itina ile taşıma yapılmaktadır.

Etiket: Şehir içi kamyonet nakliye,ankara kamyonet nakliye, Uygun fiyata kamyonet nakliye, Ucuz kamyonet nakliye, Parça eşya taşıma kamyonet, Kamyonetciler, Kamyonetci, alo kamyonet, Öğrenci eşya taşıma, parça eşya taşıma, koli taşıma kamyonet nakliye, kamyonet nakliyesi, kamyonet nakliyeciler,kamyonet taşımacıları kamyonet nakliyat hizmetleri.
YAPTIĞIMIZ İŞLER